Újdonságok Hírlevél Ajánlatkérés Kapcsolat WEBSHOP
SZIP

Az Önök cége adott be pályázatot a SZIP projektre?

Nem
Igen

Karrier

karrierAmennyiben Ön csatlakozni szeretne egy dinamikusan fejlődő, és legmodernebb technológiát felvonultató vállalathoz, úgy kérem tekintse meg alábbi állásajánlatainkat!

Szerviz / After Sales munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Visszaérkező eszközök bevizsgálása,
    • Esetleges hibák megállapítása
    • Jegyzőkönyvezése
    • Javítása/javíttatása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Kivitelezési munkákban való részvétel
  • Szoros együttműködés a logisztikus kollégákkal

Mit várunk el tőled:

  • Középfokú végzettség (technikusi)
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Önálló, kreatív problémamegoldó készség
  • Microsoft Office rutinszerű használata

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • CATV aktív eszközök ismerete
  • Logisztikában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Önálló munkavégzési lehetőséget
  • Kis létszámú, fiatalos, családias hangulatot
  • Reális jövedelmet, további juttatásokat
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőséget
  • Teljes körű szakmai támogatást
  • Hosszú távú biztos hátteret egy 16 éve sikeresen működő cégben

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed, várjuk önéletrajzod e-mail címünkre.

Cégünkről Karrier GY.I.K Kapcsolat Webshop használatáról Jogi nyilatkozat